البته اصلاح پلان ساختمان علاوه بر کارفرمایان گرامی می تواند برای طراحان معمارنیز مناسب باشد. هم فکری با گروه با تجربه معماریار می تواند راهنمای مناسبی جهت بهینه کردن نقشه های ساختمان و یا طراحان دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان و بهینه کردن روابط داخلی و خارجی ساختمان باشد.
بهینه کردن طراحی ساختمان و بازبینی پلان معماری باعث افزایش کیفیت بنا و بهبود روابط داخلی و کم شدن هزینه ساختمان و بهینه شدن سازه و هماهنگ شدن سازه و تاسیسات پس از بهینه سازی و کم شدن هزینه تاسیسات را شامل می شود.تغییرات اصولی و در زمان مناسب صرفه جویی زمانی و اقتصادی را به همراه می آورد.

گروه طراحی معماری معماریار خدمت ویژه ای را ارایه می دهد این خدمت شامل اصلاح پلان معماری ، اصلاح نقشه معماری ، اصلاح نقشه شهرداری ، اصلاح نما ساختمان ، اصلاح طراحی داخلیمعماری ، اصلاح طراحی معماری ، اصلاح ستون گذاری معماری و… را انجام می دهد. این خدمات بیشتر متناسب سازندگان ساختمان می باشد. معمولا سازندگان محترم پس از گرفتن مجوز خواهان تغییرات پلان و گاهی حتی پس از اجرای تیر و ستون به فکر تغییرات پلان می افتند. این خدمات ویژه جهت سازندگان ساختمانی می باشد.
در این اصلاح پلان معماری شما هر چقدر زودتر جهت تغییرات اقدام کنید. نتایج بهتری خواهید گرفت. در این تغییرات شرکت طراحی معماری معماریار نقشه های پلان ساختمان ، طراحی نما، دکوراسیون داخلی، نقشه شهرداری و دیگر نقشه ها را اصلاح می کند.باعث کاهش هزینه ساخت و بهبود کیفیت ساختمان می شود.

اصلاح نقشه شهرداری

شرکت معماری معماریار اصلاح نقشه شهرداری را انجام می دهد. متاسفانه شهرداری جهت تایید نقشه های ساختمان به کیفیت فضاها و کیفیت طراحی معماری توجه نمی کند و تنها مقررات طراحی برای آنها مهم می باشد.بنابراین بسیاری از همکاران و دفاتر نقشه کشی برای سرعت بیشتر و پایین آوردن هزینه و جلب مشتری از پلان های موجود در آرشیو استفاده می کنند.یا طراحی را در زمان بسیار کوتاه توسط افراد کم تجربه در طراحی معماری و معماری داخلی به انجام می رسانند.
به ظاهر هزینه کارفرما پایین می آید. اما در عمل هزینه های اضافه همچون عدم کیفیت فضایی پرت فضا، اضافه شدن هزینه سازه، عدم خوانش فضا و نامناسب بودن فضا جهت چینش (طراحی داخلی) را شاهد می باشیم. عدم کنترل معماری و تاسیسات و افزایش هزینه تاسیسات را به همراه دارد.عدم کنترل نقشه معماری و سازه و یا عدم تسلط طراحان معمار به مبحث سازه و اضافه کردن هزینه سازه به پروژه را تحمیل می کند.

اصلاح پلان شهرداری

در نهایت عدم کنترل سازه ، معماری، تاسیسات ، انجام عملیات های چند باره در پروژه ساختمانی رارباعث می شود که این امر موجب خسارت های مالی بسیار به کارفرمایان از نظرمالی و زمانی می شود.اکثر کارفرمایان پس از اجرای ستون گذاری با شروع کردن دیوارچینی برخی تغییرات را در همان زمان اعمال می کنند.
گروه طراحان معماریار به شما پیشنهاد می دهد جهت اصلاح پلان شهرداری در هر مرحله ای از پروژه که هستید نقشه های خود را جهت بازبینی پلان به گروه طراحان ما بسپارید و با هزینه ای کم تفاوت کیفیت تغییرات را در پلان، نما، سازه و… را مشاهده کنید.با تعییرات اعمال شده توسط تیم مجرب طراحان معماریار در هزینه های ساخت پروژه بهینه می شود و کاهش می یابد و از چندباره کاری جلوگیری می کند.به خاطر داشته باشید هر چقدر پروژه خود را در مراحل اولیه به گروه طراحان ما بسپارید نتایج بهتری از اصلاح نقشه ساختمان خود خواهید گرفت.

اصلاح نقشه ساختمان

شرکت طراحی معماری معماریار جهت انجام خدمت رسانی بیشتر به معماران همکار و سازندگان ساختمانی و پیمانکاران ساختمان خدمات ویژه ای ارایه می دهد. انجام اصلاحات نقشه های معماری مثل اصلاح پلان ، اصلاح نما ساختمان ، اصلاح نقشه شهرداری ، اصلاح دکوراسیون داخلی ، اصلاح طراحی معماری، اصلاح ستونگذاری ،اصلاح پارکینگ ، اصلاح مسیرهای رفت و آمد و… را انجام می دهد. کلیه این خدمات جهت بالا بردن کیفیت ساختمان می باشد.تا روابط بهتر و بهترین کیفیت فضایی را استفاده کنندگان ساختمان تجربه کنند.

شرکت طراحی معماری معماریار اصلاح نما ساختمان را برای ساختمان های در حال ساخت و یا بازسازی ساختمان را به انجام می رساند. در اصلاح نقشه نما ساختمان معماریار علاوه بر نما ساختمان کیفیت نورگیری داخلی هم مد نظر قرار می گیرد.طراحی نما بر اساس سبک های انتخابی کارفرما می باشد وانتخاب متریال نما با همفکری گروه طراحی معماریار و کارفرما انجام می شود.در طراحی بودجه مد نظر کارفرما و کاربری بنا مد نظر گرفته می شود.در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشترمیتوانید به بخش طراحی معماری ، طراحی نما مراجعه کنید و نمونه طراحی نما شرکت معماریار را مشاهده کنید.

اصلاح نقشه معماری

منظور از اصلاح پلان اتوکد همان اصلاح نقشه های ساختمان می باشد. همه خدمات طراحی معماری در اصلاح پلان اتوکد مد نظر ماست.جهت اصلاح پلان معماری کافی است با گروه معماریار تماس بگیرید. کارشناسان ما از راهنمایی شما خوشنود خواهند شد. همان طور که در بخش های قبلی نیز اعلام گردید.هرچقدر زودتر و قبل از مراحل پایانی بازبینی پلان واصلاح نقشه های ساختمانی را به گروه معماریار بسپارید، بازخورد بهتری از آن خواهید گرفت.

شرکت معماریار اصلاح نقشه طراحی داخلی معماری را برای ساختمان های در حال ساخت و بازسازی ساختمان به انجام می رساند. اصلاح طراحی داخلی معماری شامل اصلاح نقشه های تاسیسات و اصلاح طراحی معماری می شود. جهت طراحی معماریار بر اساس خواسته کارفرما از کیفیت فضاها و موارد استفاده فضاها و طراحی داخلی بر طبق سبک های مختلف و متریال های مختلف طراحی داخلی مورد نظر کارفرما و یا با همفکری تیم طراحی معماریار صورت می گیرد.جهت مشاهده نمونه طراحی های معماری داخلی معماریار کافس است به صفحه دکوراسیون داخلی ما مراجعه فرمایید.

سفارش پروژه

شما می توانید با تلفن ثابت 22927449_021 موبایل 09360780151 و یا برای ارتباط سریع با گروه معماریار شماره تماس و ایمیل خود را وارد نمایید.کارشناسان آتلیه معماریار در اولین فرصت خدمت شما تماس می گیرند.