شرکت طراحی دکوراسیون معماریار خدمات طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، دیزاین ساختمان ، طراحی داخلی خانه ، دکوراسیون ساختمان ، دیزاین داخلی منزل ،طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان وطراحی داخلی منزل را ارایه می دهند.

در گذشته، طراحی دکوراسیون داخلی به‌طور به عنوان بخشی از پروسه ساختمان قرار داده می‌شد. حرفه طراحی داخلی نتیجه‌ای از توسعه جامعه و معماری است که ناشی از توسعه فرایندهای صنعتی است.

دکوراسیون ساختمان به معنای انتخاب رنگ فضا و سبک طراحی نیست بلکه فراتر از تمام این خصوصیات اولیه هستند. دردکوراسیون ساختمان چند نکته اولیه بسیار مهم وجود دارد.

اولین نکته: پر اهمیت طراحی دیزاین ساختمان بر اساس اصول طراحی معماری می باشد همانند طراحی پلان صحیح و اصولی و در صورت عدم وجود استفاده از اصلاح نقشه معماری گروه معماریار می اواند شروع مناسبی باشد.

طراحی پلان مناسب می تواند، طراحی داخلی( طراحی دکوراسیون ساختمان ،دکوراسیون ساختمان ، دیزاین ساختمان) مناسب و کارامد را به همراه بیاورد.که علاوه بر زیبایی دارای کارآمدی و از نطر اقتصادی بهینه ترین حالت ممکن آن دکوراسیون باشد.

دومین نکته :توجه به نورطبیعی و نیاز به نورهای مصنوعی داخلی بر اساس نیاز استفاده کنندگان فضا و سلیقه کارفرمایان ،البته بسیار مهم می باشد که سلیقه کارفرمایان در دکوراسیون منزل و دکوراسیون ساختمان بهینه شود و در صورت لازم مناسب اصول طراحی معماری داخلی گردد.

سومین نکته:طراحی بر اساس کاربری ساختمان می باشد. بسیار مهم است که تیم دکوراسیون داخلی ساختمان بر اصول روابط کاربری مورد نظر و نیازهای استفاده کنندگان فضا آگاهی داشته باشند . تا بر اساس آنها طراحی داخلی معماری فضاها صورت بگیرد.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی معماریار در زمینه طراحی داخلی مسکونی، دکوراسیون داخلی اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون ساختمان ورزشی، دکوراسیون خانه، دیزاین داخلی منزل، دکوراسیون منزل و… خدمات رسانی می کند.

طراحان داخلی معماریار خود را مستلزم آن می دانندکه با تأکید بر برنامه‌ریزی، طراحی کاربردی دیزاین ساختمان و استفاده مؤثر از فضا که در این حرفه وجود دارد، در مقایسه با تزئین معماری داخلی بیشتر باشد.

مهندسین معماری داخلی معماریار می‌توانند پروژه‌هایی که شامل تنظیم فاصله‌های طرح اولیه را در داخل یک ساختمان و همچنین پروژه‌هایی که نیاز به درک درستی از مسائل فنی مانند آکوستیک، نور، دما، و غیره دارند را انجام دهند.

طراحی داخلی اجزای ساختمان

پس از آماده سازی اصول اولیه طراحی داخلی و آماده سازی کانسپت طراحی دکوراسیون ساختمان نوبت به انتخاب طراحی اجزای داخلی ساختمان می باشد.
شرکت طراحی دکوراسیون در طراحی داخلی برای طراحی و دیزاین ساختمان اجرا در مرحله اول نیازمند انتخاب سبک یا فرمت کلی طراحی می باشد بعد از آن طراحی با توجه به سبک معماری داخلی انتخاب شده طراحی می شوند.

اجزای دیزاین داخلی فضاها شامل طراحی سقف ، طراحی کف ، طراحی دیوار ها، طراحی و انتخاب مبلمان ، نورپردازی سقف ، نورپردازی کف ، نورپردازی دیوار ها ،مشخص کردن رنگ سقف ، رنگ کف ، رنگ و طرح دیوارها و طراحی لوازم داخلی ساختمان می شوند.

مرحله بسیار پراهمیت طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان انتخاب متریال داخلی می باشد ، عوامل بسیاری در انتخاب های متریال تاثیر می گذارد. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار سبک معماری داخلی پیشنهادی برای کاربری می باشد که به صورت مستقیم بر روی رنگ ، فرمت و متریال های استفاده شده در پروژه تاثیر می گذارد.
عامل بعدی تاثیر گذار بر روی متریال ها میزان هزینه مد نظر کارفرما جهت دکوراسیون ساختمان می باشد .دیگر عامل پر اهمیت در انتخاب متریال ها کاربری فضا و میزان مراجعه فضا و نیازهای روحی و احساسی مراجعین و زمان استفاده و نحوه استفاده مراجعه کنندگان از فضا ی داخلی ساختمان می باشد.

به طور مثال طراحی داخلی بیمارستان باید از متریال با کیفیت و دوام و قابلیت شستشو بالا تهیه شوند، اما در دیزاین داخلی ساختمان مسکونی این لزوم با این شدت نیازمند توجه نمی باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی معماری

طراحی متریال برای دکوراسیون ساختمان پس از طراحی اولیه باید متریال ها انتخاب گردند .طراحی متریال از این جهت مهم است که یک انتخاب بد در متریال می تواند تا حد زیادی کیفیت طراحی را پایین می آورد و دکوراسیون داخلی را نیز بی کیفیت می کند. در انتخاب متریال شرکت طراحی دکوراسیون چند نکته وجود دارد.

اول اینکه کیفیت متریال مورد نظر را بررسی شود.کیفیت متریال دکوراسیون داخلی ساختمان علاوه بر زیبایی دوام بیشتر را ضمانت می کنند.

دوم اینکه برای طراحی دکوراسیون داخلی در یک مجموعه مانند یک آپارتمان مسکونی یا یک واحد اداری، انتخاب متریال هماهنگ به لحاظ ترکیب بندی و رنگ، امری ضروری است. هماهنگی بین عناصر است که ماهیت کاری دیزاین ساختمان شده را نشان می دهد. طراحی دکوراسیون داخلی باعث بالا رفتن راندمان کاری و آرامش خیال شما خواهد شد.

سوم اینکه انتخاب متریال به لحاظ قیمت را بررسی کنید. لزوماً متریال های گران با کیفیت نیستند و ارزان ها نیز بی کیفیت نیستند. این بستگی به میزان بودجه ای دارد که شما برای طراحی دکوراسیون داخلی اختصاص داده اید.

یکی از اجزای طراحی دکوراسیون داخلی و دیزاین داخلی ساختمان دیوارها هستند. اهمیت دیوارها در جهت تقسیم بندی فضاهای داخلی ساختمان می باشد. و معرف منطقه چیدمان داخلی فضا می باشند.

برای طراحی دیوار قبل از هر چیز به کاربری ساختمان و سپس به کاربری دیوار توجه می شود. در یک ساختمان مسکونی دیوارهای گوناگون با کاربری مختلفی وجود دارند. داشتن دانش کافی در طراحی داخلی را به بهترین شکل پیش ببرد. دیوارها تقریباً بیشترین دید را در داخل ساختمان ها دارند. از این جهت بسیار مهم هستند.

یکی از نقاطی که می بایست حتماً به آن توجه شود طراحی سقف دکوراسیون داخلی ساختمان آن می باشد. در طراحی سقف متراژ و مساحت سقف بسیار مهم است. بنا به مساحت سقف می توان در طراحی، سقف را طراحی کرد.

در طراحی دکوراسیون داخلی توجه به سقف از این جهت مهم است که بیش از نیمی از توجه مخاطب در هنگام ورود به سقف معطوف می شود. جایی که شما با یک طراحی زیبا و خاص می توانید جلوه ای از هنر و زیبایی را همزمان باهم تجربه کنید.

برای طراحی سقف روش های اجرایی گوناگونی وجود دارد. رابیتس کاری سقف در این روش تعدادی میلگرد طبق طرح هندسی مورد نظر به آهن سقف یا تیرچه های سقف جوش داده می شود. سپس این میله ها بوسیله توری فلزی به یکدیگر متصل شده تا شکل و حجم مورد نظر بدست آید. بعد از این مرحله سیم های برق مربوط به روشنایی طرح سقفی کشیده شده و روی آن را گچ می کنند.

در این روش مدل هایی که گچ کار روی طرح رابیتس شده کار می کند زیبایی دیزاین ساختمان را تا حد بسیار بالایی افزایش می دهد. ابزارزنی در بخش گچ کاری روی رابیتس یکی از موارد رایجی است که در صورت تمایل امکان استفاده از آن برای شما نیز فراهم است. طرح های مدرن و کلاسیک را می توان بوسیله ابزارزنی در گچ کاری خلق کرد.

روش دیگر استفاده از سقف های کناف در دکوراسیون ساختمان هستند که از نظر سرعت کار بسیار بالاتر می باشند و معمولا برای طراحی مدرن ساختمان و بازسازی ساختمانن به علت زمان مناسب پیشنهاد می شوند.

طراحی کف در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان و دیزاین داخلی دارای اهمیت زیادی می باشد.انتخاب متریال کف و نحوه ی طراحی آن بستگی به کاربری ساختمان دارد. برای ساختمان های اداری و تجاری استفاده از سنگ کف بسیار مرسوم است.

زیرا هم دارای دوام بیشتری است، هم به علت رفت و آمد زیاد بحث تمیز کردن آن راحت تر است. در پروژه های دیزاین ساختمان اداری و تجاری سنگ های مرمریت کاربرد بیشتری دارند. ساختمان های مسکونی گزینه های بیشتری برای انتخاب متریال کف وجود دارد.

یکی از هدف های گروه مهندسین معماریار ارتقا طراحی معماری درساختمان ها می باشد.  معماریار معتقد است ساختمان و دکوراسیون در سلامت روانی استفاده کنندگان آن تاثیر بسیاری دارد.بر این اساس گروه معماریار سال ها تجربه در طراحی معماری و طراحی پلان ساختمان ودکوراسیون داخلی را در اختیار کارفرمایان و همکاران قرار می دهد.  تا با هزینه اندک کیفیت بنیادین طراحی ساختمان خود را ارتقا دهند.در نتیجه شاهد طراحی معماری، دکوراسیون داخلی، طراحی نما ، طراحی منظر و… با کیفیت بصری باشد.

گالری طراحی معماری معماریار

در گالری شرکت معماریار برخی از نمونه پروژه های انجام گرفته توسط گروه طراحی معماری معماریار آورده شده است. این دسته بندی شامل نمونه طراحی معماری ، نمونه دکوراسیون داخلی، نمونه نقشه کشی معماری، نمونه اصلاح نقشه معماری می باشند.
gallery edit planarchitecthelper
gallery planarchitecthelper
gallery architectarchitecthelper
download projectsarchitecthelper

نمونه پروژه

ارتباط سریع با معماریار