اصلاح نقشه معماری

گروه طراحی معماری معماریار خدمت ویژه ای را اریه می دهد این خدمت شامل اصلاح پلان معماری، اصلاح نقشه معماری، اصلاح نقشه شهرداری، اصلاح نما ساختمان، اصلاح طراحی داخلی معماری ،اصلاح طراحی معماری ، اصلاح ستون گذاری معماری و... را انجام می دهد.
این خدمات بیشتر متناسب سازندگان ساختمان می باشد معمولا سازندگان محترم پس از گرفتن مجوز خواهان تغییرات پلان و گاهی حتی پس از اجرای تیر و ستون به فکر تغییرات پلان می افتند این خدمات ویژه جهت سازندگان ساختمانی می باشد.
در این اصلاح پلان معماری شما هر چقدر زودتر جهت تغییرات اقدام کنید نتایج بهتری خواهید گرفت. در این تغییرات شرکت طراحی معماری معماریار نقشه های پلان ساختمان ، طراحی نما، دکوراسیون داخلی، نقشه شهرداری و دیگر نقشه ها را اصلاح می کند و باعث کاهش هزینه ساخت و بهبود کیفیت ساختمان می شود.

البته اصلاح نقشه ساختمان علاوه بر کارفرمایان گرامی می تواند برای طراحان معمار که نیاز به هم فکری گروه با تجربه جهت بهینه کردن نقشه های ساختمان و یا طراحان دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان جهت بهینه کردن روابط داخلی و خارجی ساختمان مناسب می باشد.
بهینه کردن طراحی ساختمان و بازبینی پلان معماری باعث افزایش کیفیت بنا و بهبود روابط داخلی و کم شدن هزینه ساختمان و بهینه شدن سازه و هماهنگ شدن سازه و تاسیسات پس از بهینه سازی و کم شدن هزینه تاسیسات را شامل می شود.
شما می توانید با تغییرات اصولی و در زمان مناسب صرفه جویی زمانی و اقتصادی را به همراه می آورد.

اصلاح نقشه شهرداری

شرکت معماری معماریار اصلاح نقشه شهرداری را انجام می دهد. متاسفانه شهرداری جهت تایید نقشه های ساختمان به کیفیت فضاها و کیفیت طراحی معماری توجه نمی کند و تنها مقررات طراحی برای آنها مهم می باشد. بنابراین بسیاری از همکاران و دفاتر نقشه کشی برای سرعت بیشتر و پایین آوردن هزینه و جلب مشتری از پلان های موجود در آرشیو استفاده می کنند.یا طراحی را در زمان بسیار کوتاه توسط افراد کم تجربه در طراحی معماری و معماری داخلی به انجام می رسانند.
به ظاهر هزینه کارفرما پایین می آید. اما در عمل هزینه های اضافه همچون عدم کیفیت فضایی پرت فضا، اضافه شدن هزینه سازه، عدم خوانش فضا و نامناسب بودن فضا جهت چینش (طراحی داخلی) را شاهد می باشیم. عدم کنترل معماری و تاسیسات و افزایش هزینه تاسیسات را به همراه دارد. عدم کنترل نقشه معماری و سازه و یا عدم تسلط طراحان معمار به مبحث سازه و اضافه کردن هزینه سازه به پروژه را تحمیل می کند.
در نهایت عدم کنترل سازه ، معماری، تاسیسات ، انجام عملیات های چند باره در پروژه ساختمانی رارباعث می شود که این امر موجب خسارت های مالی بسیار به کارفرمایان از نظرمالی و زمانی می شود. اکثر کارفرمایان پس از اجرای ستون گذاری با شروع کردن دیوارچینی برخی تغییرات را در همان زمان اعمال می کنند.
گروه طراحان معماریار به شما پیشنهاد می دهد در هر مرحله ای از پروژه که هستید نقشه های خود را جهت بازبینی پلان به گروه طراحان ما بسپارید و با هزینه ای کم تفاوت کیفیت تغییرات را در پلان، نما، سازه و... را مشاهده کنید. با تعییرات اعمال شده توسط تیم مجرب طراحان معماریار در هزینه های ساخت پروژه بهینه می شود و کاهش می یابد و از چندباره کاری جلوگیری می کند.
به خاطر داشته باشید هر چقدر پروژه خود را در مراحل اولیه به گروه طراحان ما بسپارید نتایج بهتری از اصلاح نقشه ساختمان خود خواهید گرفت.


architecthelper3

اصلاح پلان معماری


شرکت طراحی معماری معماریار جهت انجام خدمت رسانی بیشتر به معماران همکار و سازندگان ساختمانی و پیمانکاران ساختمان خدمات ویژه ای ارایه می دهد.انجام اصلاحات نقشه های معماری مثل اصلاح پلان ، اصلاح نما ساختمان ، اصلاح نقشه شهرداری ، اصلاح دکوراسیون داخلی ، اصلاح طراحی معماری،اصلاح ستونگذاری ،اصلاح پارکینگ ، اصلاح مسیرهای رفت و آمد و... را انجام می دهد. کلیه این خدمات جهت بالا بردن کیفیت ساختمان می باشد. تا روابط بهتر و بهترین کیفیت فضایی را استفاده کنندگان ساختمان تجربه کنند.
architecthelper3

اصلاح نما ساختمان


شرکت طراحی معماری معماریار اصلاح نما ساختمان را برای ساختمان های در حال ساخت و یا بازسازی ساختمان را به انجام می رساند. در اصلاح نقشه نما ساختمان معماریار علاوه بر نما ساختمان کیفیت نورگیری داخلی هم مد نظر قرار می گیرد.
طراحی نما بر اساس سبک های انتخابی کارفرما می باشد وانتخاب متریال نما با همفکری گروه طراحی معماریار و کارفرما انجام می شود.
در طراحی بودجه مد نظر کارفرما و کاربری بنا مد نظر گرفته می شود.در صورت تمایل به داشتن اطلاعات بیشترمیتوانید به بخش طراحی معماری ، طراحی نما مراجعه کنید و نمونه طراحی نما شرکت معماریار را مشاهده کنید.

architecthelper3

اصلاح طراحی داخلی


شرکت معماریار اصلاح نقشه طراحی داخلی معماری را برای ساختمان های در حال ساخت و بازسازی ساختمان به انجام می رساند. اصلاح طراحی داخلی معماری شامل اصلاح نقشه های تاسیسات و اصلاح طراحی معماری می شود جهت طراحی معماریار بر اساس خواسته کارفرما از کیفیت فضاها و موارد استفاده فضاها و طراحی داخلی بر طبق سبک های مختلف و متریال های مختلف طراحی داخلی مورد نظر کارفرما و یا با همفکری تیم طراحی معماریار صورت می گیرد . جهت مشاهده نمونه طراحی های معماری داخلی معماریار کافس است به صفحه دکوراسیون داخلی ما مراجعه فرمایید.
architecthelper3

اصلاح پلان اتوکد


منظور از اصلاح پلان اتوکد همان اصلاح نقشه های ساختمان می باشد و همه خدمات طراحی معماری در اصلاح پلان اتوکد مد نظر ماست. جهت اصلاح پلان معماری کافی است با گروه معماریار تماس بگیرید کارشناسان ما ازراهنمایی شما خوشنود خواهند شد. و همان طور که در بخش های قبلی نیز اعلام گردید هرچقدر زود تر و قبل از مراحل پایانی بازبینی پلان و نقشه ای ساختمانی را به گروه معماریار بسپارید بازخورد بهتری از آن خواهید گرفت.
  • Text description provided by the architects. Situated next to a river in the middle of Vietnam, Bamboo Long House Restaurant features a large boat-shaped roof, which is […]
  • Text description provided by the architects. Situated next to a river in the middle of Vietnam, Bamboo Long House Restaurant features a large boat-shaped roof, which is […]
  • Text description provided by the architects. Situated next to a river in the middle of Vietnam, Bamboo Long House Restaurant features a large boat-shaped roof, which is […]
  • Text description provided by the architects. Situated next to a river in the middle of Vietnam, Bamboo Long House Restaurant features a large boat-shaped roof, which is […]

انجام طراحی معماری

طراحی معماری گروه طراحی معماری وطراحی ساختمان را در دسته های : طراحی پلان معماری ، طراحی معماری ، طراحی نمای ساختمان ، طراحی لنداسکیپ ، طراحی داخلی ساختمان ، اجرا و بازسازی ساختمان را ارایه می دهد.

اصلاح نقشه ساختمان

اصلاح نقشه معماری در این بخش گروه فنی مجرب ما نقشه های شما را از نظر معماری ، روابط فضای داخلی ، معماری داخلی ، تامین پارکینگ ، سازه اصلاح می کند و در نهایت بهینه کردن نقشه های معماری شما را انجام می دهد.

طراحی داخلی
طراحی داخلی در این بخش شرکت طراحی داخلی معماریار خدمات طراحی معماری داخلی همانند دکوراسیون داخلی مسکونی ، طراحی داخلی تجاری ، طراحی داخلی اداری ، طراحی داخلی پارکینگ ، طراحی داخلی لابی و ...را به انجام می رساند.

نقشه کشی معماری
نقشه کشی معماری در این بخش نقشه ها و طراحی های دستی را تبدیل به پرزنتهای کامپیوتری به واسطه نرم افزارهای همچون اتوکد ، تری دی مکس ، ویری ، راینو ، لومیون و..میکنیم . در واقع معماریار خدمات پرزنت معماری با شرح راندو ، رندرینگ ، پست پرداکشن و... را انجام می دهد.

شما می توانید با تلفن ثابت 02188102735- موبایل 09360780151 و یا برای ارتباط سریع با گروه معماریار شماره تماس و ایمیل خود را وارد نمایید ، کارشناسان آتلیه معماریار در اولین فرصت خدمت شما تماس می گیرند.

ارتباط سریع با شرکت طراحی معماری معماریار

ثبت سفارش معماری معماریار