سفارش پروژه

این کتابخانه نقشه معماری دارای آرشیو بزرگی است . از نقشه های ساختمانی با کاربری های گوناگون می باشد. برای دسترسی به کتابخانه نقشه معماری و دانلود نقشه معماری کافی است وارد این بخش شوید.

گروه طراحان معماریار فعالیت حرفه ای طراحی معماری خود را از سال 1388 با اتکا به نیروهای جوان و خلاق خود آغاز به کار نمود. در این راستا همیشه هدف معماریار رضایت مشتری و ارایه بهترین کیفیت طراحی، مد نظر و سرلوحه کار خود قرار داده است.

شرکت مهندسین معماریار با همکاری مهندسان معمار خلاق و توانا انواع خدمات معماری را انجام می دهد. خدمات گروه معماریار شامل  موارد روبرو می شود. طراحی معماری، دکوراسیون داخلی، نقشه کشی معماری ،اصلاح پلان معماری .

البته یک خدمت متفاوت نیز عرضه می کند و آن خدمت جمع آوری آرشیو بزرگی از نقشه های ساختمان در فرمت نرم افزارهای رایج رشته معماری می باشد.

اطلاعات تماس با معماریار

BESTORE

آدرس مطهری ،خیابان ناهید ،پلاک… ،واحد چهار


Clients contact

Send us e-mail

واتساپ،تلگرام،منوگرام 09360780151


Press contact

Send us e-mail

Call us: 233 455 775

همراهان عزیز سایت معماری معماریار دوستان گرامی. به منظور برقراری ارتباط با معماریار و سفارش پروژه های معماری خود می توانید. از یکی از روش های زیر استفاده کنید.


1- با شماره تماس شرکت معماری معماریار به شماره 09360780151-88888888 تماس بگیرید.
2- شما می توانید با برقراری ارتباط با واتساپ،تلگرام،منوگرام 09360780151 پیام دهید و پروژه معماری خود را شرح دهید و فایل های محتوی اطلاعات را برای ما ارسال فرمایید.
3- شما می توانید فرم عضویت معماریار تکمیل بفرمایید و در درون صفحه ی شخصی خود ارسال تیکت را انجام دهید.
4- با شرکت طراحی معماری معماریار تماس بگیرید و با گرفتن وقت قبلی به آدرس مطهری ،خیابان ناهید ،پلاک… ،واحد چهار مراجعه فرمایید.
5- در قسمت بالا نحوه ی برقراری ارتباط با معماریار جهت سفارش پروژه معماری طراحی معماری، دکوراسیون داخلی، نقشه کشی معماری، اصلاح پلان معماری، برای شما همراهان مشخص گردید.
از طریق پنجره پایین با پرکردن اطلاعات خواسته شده در خواست سفارش پروژه را تکمیل بفرمایید و فایل های مرتبط پروژه معماری خود را برای ما ارسال بفرمایید.

سفارش پروژه معماری

شرکت معماریار خدمات طراحی معماری، دکوراسیون داخلی ، نقشه کشی معماری را در سه سطح کیفیت به کارفرمایان گرامی ارایه می دهد.

Golden serviceGolden service
Silver servicesSilver services
Bronze ServicesBronze Services