نقشه کشی معماری

 نقش کشی ساختمان معماری

شرکت نقشه کشی معماری معماریار خدمات نقشه کشی معماری مثل نقشه کشی پلان معماری، نقشه کشی نما ساختمان، نقشه کشی پرسپکتیو ، نقشه کشی دانشجویی ،نقشه کشی سه بعدی، نقشه کشی دو بعدی، انیمیشن معماری ، طراحی سه بعدی، مدلسازی معماری، رندر معماری و انواع نقشه کشی تهیه می کند.معماریار تمام نقشه کشی های ساختمان را با نرم افزارهای رایج طراحی معماری همانند نقشه کشی تری دی مکس معماری،نقشه کشی اتوکد معماری،اتوکد سه بعدی، رندر ویری، راینو معماری، فتوشاپ ، رویت ، اسکچاپ و… انجام می دهد.

نقشه کشی معماریار بر اساس طراحی و نقشه کشی با رعایت مقررات نقشه کشی ساختمان می باشد.

نقشه کشی پلان

گروه معماریار کلیه طراحی و ترسیم نقشه های معماری را با نرم افزارهای معماری انجام می دهد و نقشه های دستی شما را تبدیل به نقشه های اصولی معماری می کند.

معماریار توانایی تبدیل کانسپت های طراحی اولیه معماری و اسکیس های معماری شما به نقشه های اجرایی بر طبق مقررات نقشه کشی و اصول طراحی را به انجام می رساند.

کادر مجرب معماریار به آن این اجازه را می دهد که تمام نقشه های معماری با کاربری های مختلف را اصلاح پلان و یا طراحی پلان ویا نقشه کشی پلان را انجام دهد.

خدمات نقشه کشی معماری ساختمان برای سازندگان ، طراحان معمار و حتی دانشجویان معماری ارایه خدمات نقشه کشی معماری را می دهد.

برای ارتباط با معماریار کافی است که با کارشناسان معماریار تماس بگیرید.

نقشه کشی نما

گروه معماریار علاوه بر نقشه کشی پلان ،نقشه کشی نمای ساختمان یکی دیگر از اجزای طراحی ساختمان می باشد.طراحی نمای ساختمان می تواند به صورت دستی و یا کانسپت معماری باشد.گروه طراحان معماریار اسکیس های اولیه معماری و طراحی دستی معماری را تبدیل به نقشه های اصولی معماری می کند. و یا نقشه های ساختمان را اصلاح نما می کند.

نقشه کشی اتوکد

نقشه کشی پلان و نقشه کشی نما  در بسیاری از موارد در نرم افزار اتوکد انجام می گیرند. طراحی نقشه کشی اتوکد معماری دراتوکد دو بعدی برای تولید نقشه کشی دو بعدی اتوکد و اتوکد سه بعدی جهت تولید نقشه کشی سه بعدی و مدلسازی معماری انجام می گیرد.

نقشه کشی تری دی مکس

نقشه کشی معماری با تری دی مکس یکی از رایج ترین نرم افزارهای معماری می باشند.

در تری دی مکس معماری نقشه کشی تری دی مکس انجام می گیرد و در آن خروجی سه بعدی معماری، حجم سازی ،مدلسازی معماری،انیمیشن معماری و… خروجی گرفته می شود.

گروه نقشه کشی معماری معماریار کلیه خدمات نقشه کشی معماری را به کارفرمایان محترم و سازندگان و طراحان معمار و دانشجویان معماری(نقشه کشی دانشجویی) ارایه می دهد.