طراحی معماری داخلی

معماری داخلی

شرکت معماری داخلی معماریار کلیه خدمات طراحی داخلی ساختمان ، دیزاین معماری، طراحی دکوراسیون داخلی در کلیه کاربری های همچون طراحی مسکونی، طراحی ویلا، طراحی اداری، دیزاین معماری درمانی و… به انجام می رساند.

جهت ارتباط با شرکت طراحی داخلی معماریار کافی است با ما تماس بگیرید یا در انتهای همین صفحه پیام دهید کارشناسان معماریار در سریعترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

دکوراسیون داخلی معماریار

شرکت معماری معماریار با همکاری افراد متخصص، طراحی داخلی ساختمان را به نحوی تغییر می دهند، که فعالیت های انسانی فضا راحت ترشود. طراحان دیزاین معماری با راه حل های خلاقانه ای که ارائه می دهند محیط را بهینه وقابلیت فضا را افزایش می دهند. طراحان معماریار آشنایی کاملی در زمینه زیبایی شناسی و مواد، محصولات، بافت ها، پارچه ها، رنگ ها، نور و .. دارا می باشند.

طراحی داخلی ساختمان

تخصص طراحی داخلی در مقیاس انسانی و در ارتباط با فضاهای عمومی و خصوصی استفاده کنندگان می باشد. در واقع ارتباط انسان با فضای داخل ساختمان را برقرار می کند. طراحان داخلی، علاوه بر داشتن دانش کافی در زمینه ی طراحی سختمان و معماری، به توسعه و بهبود حس دریافتی از فضای معمارانه می پردازند، به گونه ای که حس تعلق و یکپارچگی را در فضا به وجود آورند. به عبارت دیگر، به معماری طراحی داخلی ساختمان از نقطه نظر ساکنان یا استفاده کنندگان آن می پردازند.

معماری با هنر و فلسفه و روانشناسی ،معماری و طراحی مرتبط می باشد.طراحان داخلی بر جنبه های فرهنگی، صنعتی، اقتصادی و بومی فضاهای معماری تمرکز دارد. یک طراحی خلاق و مفهومی نیازمند شناخت کامل ساختار ساختمان و کاربردهای ارتباطی آن است.

مباحث تخصصی مرتبط با طراحی داخلی مباحثی چون روانشناسی رفتار، ساختار ها و خدمات پشتیبانی، مواد و مصالح ساختمانی، رسانه های ارتباطی، ارگونومی،طراحی مبلمان، شناخت عملکرد و صنعت ساختمان سازی شامل می شود.

کارشناسان معماریاردر شرکت طراحی داخلی  با دارا بودن این توانایی ها توان انجام طراحی داخلی را در پروژه های طراحی داخلی ساختمان همچون طراحی داخلی مسکونی، طراحی داخلی ویلا، طراحی معماری اداری، دکوراسیون داخلی تجاری، دیزاین معماری تفریحی، طراحی داخلی رستوران و… دارا می باشد.

طراحان معماریار با مطالعه، تحقیق و ارائه ی راه حل های خلاقانه، محیطی امن، سالم و راحت را ایجاد می نماید.

الزامات معماری داخلی و دکوراسیون داخلی

گروه معماری معماریار قابلیت های ذکر شده در زیر را در طراحی داخلی ،دیزاین معماری، دکوراسیون داخلی خود به کار می برند.

داشتن هنر و علم درک رفتار مردم به منظور ایجاد فضاهای معماری کاربردی خلاقانه درون ساختارساختمان

سازماندهی فضا با توجه به عملکرد آن

بازبینی پلان معماری بر اساس رفتار انسان ها

اصلاح نقشه معماری بر اساس نیازهای استفاده کنندگان فضا

حصول اطمینان از مطابق بودن طرح ها با طراحی ساختمان و مسائل ایمنی، و حتی طراحی مناسب در مورد اکوستیک و انتقال صدا.

انتخاب و چیدمان لوازم منزل و مبلمان، رنگ، نور و سایر موارد مرتبط نیز هست،

دیزاین معماری نیازمند برقراری ارتباط بین سازه،تاسیسات،و معماری

آشنایی با روانشناسی معماری و طراحی بر اساس خصوصیات رفتاری مراجعه کنندگان بنا

این قابلیت ها گروه معماری معماریار را با دیگر شرکت دکوراسیون متمایز می کند.